AndroLib
Busca por Aplicativos Android ?
Android Market in EnglishMarket Android en FrançaisAndroid Market en EspañolMercato android in ItalianoAndroid Market auf DeutschAndroid Market in EnglishAndroid Markt in het Nederlandse
中文版电子市场Android Market in JapaneseAndroid Market v ČeštiněAndroid Market на русскомAndroid Market em Português (Brasil)한국어 안드로이드 마켓Android Butiken på svenska
Dev corner | Meus Favoritos
0 Número estimado de downloads de aplicativos no Android Market

Busque um aplicativo ou jogo para Android :

Você está aqui
Início > Aplicativos > Mídia e vídeos > Akra FM


Mais...Noticias da Androsfera

Chrome OS to get support for Camera RAW files
The latest promotional video for Chromebooks was all about being ‘for everyone, e...

Jorno pocketable Bluetooth keyboard shipping now at $79 introductory price
The Jorno keyboard began its life on Kickstarter back in 2012 with the promise of a poc...

Google’s Designed for Families program spotlights family-friendly apps and games
There are so many audiences being catered to with Android, but Google will be applying ...Não perca os novos aplicativos!
Novos Aplicativos e Jogos
Jogos mais recentes
Aplicativos mais recentesAplicativos mais recentes

Jogos mais recentes


Top Free Apps Iphone
Mais... Páginas do AndroLib sendo exibidas agora
Em Destaque

Speedy Fi...
há 807 seg. atrás

KLPGA 골프 ...
há 2472 seg. atrás

Mega Towe...

Informações
Pontuação

4.58/5
(166 avaliações)

Código QR

Preço
Grátis

Versão
2.5.0

Downloads
10 000-50 000
Estimado :
35.319

Tamanho
153.1 KB

Categoria

Akra FM

Disponível em:
Akra FM Canlı Yayın
Akradyo, Ak radyo, İslami Radyo, Türkçe Online Radyo, Mahmut Esad Cosan, Dini Uygulamalar, İslam, Kuran-ı Kerim, Haberler
HEDEF KİTLEMİZ
Kültür seviyesi yüksek, doğru düşünebilen, çevreye duyarlı, eğitimin önemini kavramış, hukukun üstünlüğüne inanan, konusunda söz sahibi olan ya da olmak isteyen kişiler.
VİZYONUMUZ
Dünyanın Türkçe konuşulan her noktasında; güzel Türkçemizin yanı sıra çeşitli yabancı dillerde; teknolojinin sağladığı tüm yeniliklerden ve en etkili araçlardan yararlanarak:
— Hedef kitlemizi bilgilendirmek ve eğitmek; bu yolla doğru yönelimlerini sağlamak
— Adalet, ıslah, kardeşlik, barışçılık, dürüstlük, hukukun üstünlüğü gibi temel ilkelerin korunmasına ve yayılmasına hizmet etmek.
MİSYONUMUZ

İnsanlarımızın maneviyatına katkıda bulunup iç dünyalarını zenginleştirmek. Sahih, Kur’an ve sünnete uygun, hurafe ve bidatlerden uzak, aşırılıklardan uzak, hukuka uygun İslami bilgi ve yorumlarla insanlarımızı bilinçlendirmek.

Büyük âlim ve mutasavvıflar Mehmed Zahid Kotku ve Prof. Dr. Mahmud Es’ad Coşan Hocaefendilerin sohbetlerinin geniş kesimlere ulaşmasını sağlamak; böylece sağlam bir inanç yapısını, güzel ahlak ve faydalı davranışları teşvik etmek.

Parti, vakıf, dernek vb. sivil toplum kuruluşları; belediyeler, şirketler ve şahısların tek taraflı reklâm, halkla ilişkiler (P.R.) faaliyeti, gizli reklâm ve propagandalarına alet olmamak. Faydalı ve olumlu duyuru ve haberlere yayınlarda yer vermek.

Türkiye ve dünya siyasetinde, günübirlik olay kalabalığından ziyade uzun vadeli, makro strateji ve planları duyurmak; dinleyicilerimizi bu konuları düşünüp anlamaya sevk etmek.

İktidar partileri ya da yükselen değerlerin rüzgârına, gelip geçici moda akımlara kapılmadan, doğruları savunan siyasetçi ve aydınların açıklama ve uyarılarına yer vermek. Haber kirliliğine fırsat vermeden, doğru, ciddi ve yararlı haberler yayınlamak.

Misyonerlik, Büyük Ortadoğu Projesi, siyonizm gibi hareketlerin çalışmaları ve iç yüzü hakkında dinleyicilerimizi aydınlatmak ve uyarmak.

Doğu Türkistan, Filistin, Kafkasya, Ortadoğu ve tüm İslam coğrafyasında, mazlumların çektiği sıkıntıları gündeme getirip kalıcı çözüm konusunda dinleyicilerimizi bilinçlendirmek ve uyanık tutmak.

Kanser, depresyon, obezite, sigara alışkanlığı vb. gibi modern yaşamın tüm insanlığı tehdit eden hastalıklarına karşı sağlıklı gündelik hayat, sağlıklı beslenme ve doğru davranış biçimlerini teşvik etmek.

Aile içi iletişim, nitelikli ve sağlıklı çocuk yetiştirme, ruh sağlığını koruma ve kişisel gelişim konularında, uzmanların da desteğiyle yaygın eğitime ve bilinçlenmeye katkıda bulunmak.

Beste ve icrası nitelikli, sözleri inanç ve ahlaki değerlerimize uygun, olumlu ve güzel duygulara sevk eden müzik eserleri yayınlamak. İnsanları gaflet, zaman israfı ve boş düşüncelere sevk eden müzik eserleri ve sunumlar yayınlamamak.

Bireysel sağlık ve kondisyona faydası olmayan, zaman israfı ve husumete yol açan kitle sporlarından ziyade faydalı sportif faaliyetleri teşvik etmek.

Sinema, tiyatro, konser, sergi vb. kültürel faaliyetlerin tanıtım ve haberlerinde seçici olmak; faydalı ve temel değerlerimizle çelişmeyen faaliyetlere yer vermek.

Söz-müzik dengesi, akıcı ve sıcak hitabet, ölçülü mizah, teknik yenilikler, internet ve telefon hatlarıyla interaktif uygulamalar gibi radyoculuk uygulamalarıyla programları daha cazip, zevkle dinlenir ve etkili kılmak.

Mevcut yayınlarımızın daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamak; dinlenme oranlarını yükseltmek, yeni dinleyiciler kazanmak.iPhone relacionados para Akra FM

Akra FM foi desenvolvido para Android por Mehmet Mahmudoglu

Nome do arquivo : com.cepmuvakkit.akradyo

Permissões do sistema : 4 Clique aqui para exibir/ocultar a lista
  • android.permission.INTERNET
  • android.permission.WRITE_EXTERNAL_STORAGE
  • android.permission.READ_PHONE_STATE
  • android.permission.READ_EXTERNAL_STORAGE

Eu sou o desenvolvedor deste Aplicativo
|||||EmailCapturas de tela disponíveis para Akra FM


Conversas sobre Akra FM em nossos forums

Comentários e avaliações para Akra FM

Filtros :
Não há comentários sobre este aplicativo
Akra FM for Android was rated by Android Market Users on : 4.6/5


Aleatórios...


Fundos de Tela aleatórios para Android...